Zadzwoń: 504 575 470

Dekorowanie wnętrz kwiatami

Small decorative plant in pot

Malujemy wnętrza kwiatami – Aranżacja roślin we wnętrzach

Różnorodność form roślinnych daje nieograniczone możliwości dekoracyjne biur, hoteli, banków, centrów handlowych, salonów samochodowych, ośrodków rekreacyjnych oraz wszelkich innych reprezentacyjnych pomieszczeń.

Kompozycje dopasowane są do wystroju i przeznaczenia wnętrz, przez co stwarzają w nich niepowtarzalny klimat i atmosferę. Z uwagi na to jak szybko żyjemy jak dużo mamy na głowie, czasami nie zwracamy uwagi na to co nas otacza . Nie mamy czasu na detale które są w naszym życiu bardzo ważne. Detale, które wprawiają nas w dobry nastrój. Rośliny we wnętrzu stanowią jego uzupełnienie, ożywiają go nadając mu jednocześnie prestiżowy wygląd.

Kwiaty i rośliny mają nie tylko walory estetyczne i oczarowują swoim pięknem, przede wszystkim posiadają korzystne dla zdrowia właściwości, oczyszczają powietrze z toksyn, tłumią hałas i kojąco wpływają na nasze zmysły.

Wnętrza, które projektuję zawsze staram się dekorować roślinami. Jest wiele odmian roślin doniczkowych i wiele możliwości aranżacji. Z przyjemnością pomożemy Państwu w ich doborze jak również wybraniu odpowiednich donic.

Zapraszam do współpracy

Fotolia_78240455_Subscription_Monthly_XXL
Wooden flowerpot with green grass hung on the wall.